Biżuteria srebrna z drewnem › Ciekawostki o biżuterii. Biżuteria ekskluzywna, elegancka biżuteria. › Zolline to oryginalna biżuteria, pomysł na prezent dla ukochanej osoby.

Biżuteria srebrna z drewnem

Nasza ciesząca się dużym zainteresowaniem kolekcja CRUDE to umiejętne i ciekawe połączenie surowego drewna i srebra.

W ofercie posiadamy obrączki, kolczyki oraz zawieszki, a każdy z prezentowanych na stronie modeli charakteryzuje się interesującymi detalami. Uwagę przykuwa między innymi obrączka srebrna z drewnem, ale też z licznymi cykoriami, które stanowią dodatkową ozdobę tego i tak pięknego pierścionka. Uroczym prezentem dla bliskiej osoby może być zawieszka z drewnianego serca, które okala wianuszek ze srebra.

To doskonała inwestycja również dla siebie.

Kolekcja Crude to oddech świeżości pośród wielu innych propozycji. Wyróżnia się odrobinę surowym, ale niezwykle interesującym wzornictwem. Drewno nie jest typowym dodatkiem do biżuterii, dzięki temu można śmiało mówić o innowacyjności i kreatywności wyrobów Crude.

Zainteresowani skompletowaniem tej nietypowej kolekcji, mogą dowolnie zestawiać wybrane kolczyki z zawieszkami czy obrączkami, ponieważ kolejne elementy zawierają to samo drewno i tym samym pasują do siebie.

Obrączki czy zawieszki to doskonały prezent również dla mężczyzn, ponieważ wyroby Crude są pomyślane tak o nich, jak i o kobietach.