Biżuteria Tiffany › Ciekawostki o biżuterii. Biżuteria ekskluzywna, elegancka biżuteria. › Zolline to oryginalna biżuteria, pomysł na prezent dla ukochanej osoby.

Biżuteria Tiffany

Z dużym prawdopodobieństwem nie ma osoby, która nie kojarzyłaby nazwy Tiffany z czymś bardzo wykwintnym, eleganckim i… drogim. Nic w tym dziwnego, gdyż Tiffany to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek na świecie.

Jej arcydzieła jubilerskie noszą gwiazdy, popularne osoby świata show biznesu oraz przedstawiciele wielu monarchii. Jest tak już od roku 1900, kiedy to Tiffany stał się jubilerem koronowanych głów Europy, cesarza Turcji czy też cara Rosji. Fakt ten od lat jest najlepszą rekomendacją wysokiej jakości biżuterii.

Firma Tiffany zaznaczyła swoją obecność na rynku jubilerskim w chwili, kiedy jako pierwsza pokazała w swojej kolekcji pierścionek zaręczynowy z innowacyjnie obsadzonym kamieniem. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań, brylant zalśnił pełnym blaskiem budząc do dziś podtrzymywany zachwyt. Od pierwszego i najbardziej znanego twórcy biżuterii, jakim był Jean Schlumberger, po dziś dzień, jednym z głównych motywów kolejnych kolekcji jest natura i jej inspiracje.

Ukłon w stronę tradycji, ale też niezwykła, ponadczasowa świeżość tej biżuterii mają swoje odzwierciedlenie w uznaniu, jakim Tiffany cieszy się wśród klientów, ale też innych projektantów biżuterii.