Anielska biżuteria › Ciekawostki o biżuterii. Biżuteria ekskluzywna, elegancka biżuteria. › Zolline to oryginalna biżuteria, pomysł na prezent dla ukochanej osoby.

Anielska biżuteria

W wielu kulturach i religiach świata anioł jest utożsamieniem bytu duchowego, którego głównym zadaniem jest bycie posłańcem i gloryfikowanie wspaniałości świata.

Natomiast biżuteria to zazwyczaj  drobne przedmioty służące do ozdabiania ciała. Kojarząc te dwa słowa i ich znaczenia, wychodzi nam, że biżuteria z aniołami to ładne przedmioty, które zdobią, a jednocześnie przypominają i podkreślają wszelkie przyjemne aspekty świata zmysłów i uczuć.

Temu jest też dedykowana najnowsza kolekcja Zolline - Angel's whisper, która oferuje aż osiem różnych zawieszek ze srebra. Każda z nich to inna wizualizacja anioła. Jest wśród nich aniołek latarnik, śpiący aniołek czy aniołek z sercem. Dowolnie wybranej postaci anioła towarzyszy topaz, który według słownika znaczeń, zapewnia między innymi życzliwość. Warto zapamiętać, że topaz zwany jest również kamienieniem królewskim lub diamentem niewolników.

Zawieszki z kolekcji Angel's whisper są zatem szczególną biżuterią, z której ucieszy się każda kobieta. Precyzyjnie wykonane, zachwycają swoją drobiazgowością szczegółów i dają wrażenie kruchego piękna. Ich apoteoza zostanie doceniona!